2026. május 3., vasárnap

Boldog Anyák napját!

Boldog égi Anyák napját.💝
Voltunk a temetőben.
Laci Anyukájánál is tegnap rendeztük a sírt.
Ez jutott nekünk.
Hiányzol!
 Nehéz erről mert folyik a könnyem...és nyelem vissza....Mami is  hiányzik nagyon!!!
Itthon Anyák napjáztunk és picit együtt voltunk.

Reggel felcsaptam a régi receptes könyvet-amit tőled nyúltam le még anno mikor elköltöztem otthonról😊


Mindig kisegít ha elakadok egy receptnél.

Ma is velem voltál!!!


 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Elengedés...

Árulom az asztalod a székekkel. Senkinek nem kell. Nem azért mert nem szép! Hanem én túlságosan ragaszkodom hozzá! Van másik asztalunk már é...